Tento článek je napsán dívkou smyslů zbavených. Tím rozhořčením.

10. května 2010 v 19:28 | Gertrude |  články
Víte co?
Já si sem musím postěžovat.
Jedna spolužačka(dále jen T.) vzhledového stylu ,,všehochuť s velkým výstřihem a absolutně nehodícím se líčením(rozuměj lesklá rudá držka a modrý stíny)", podle mého hrozná puberťačka, která chce jen být IN. (promiň Ká, já ji prostě ráda nemám:D) Víte ona chce být hippie. Ne, že by mi vadilo to, že tak chce být, ale lze se jen tak ze dne na den rozhodnout, že budete hippie? Kromě toho ona vůbec nic o tom neví. Ano, může všude psát ,,Peace and Love" a ,,World need peace", ale ona to píše jen tak ,,z prdele"-že to tak musím říct- a neví vůbec co to znamená, to kouzlo, ten smysl. Podle mého, lidi jejího typu to snad ani nepochopí.
A vadí mi, že to bere jen jako ,,vzhledový styl jako každý jiný". Ale děvče! Tohle není o vzhledu.
Buď si hippie, buď. Podle mého jím ale nikdy nebudeš.

A víte jak se mi teď ulevilo? :))

2 llu | Web | Dnes v 18:21 | Reagovat
Ach, pořádně mě to štve.
každý na tričku nosí peace, což všichni tvrdí je znak hipíků.Samozřejmě to s nimi souvisí a pochází to od nich, ale je to samostatný znak míru, klidu, harmonie..Pro  mě to prostě něco znamená, něco.. Spíše vnitřního.
Ale lidé by taky měli pochopit, že to, že to budou nosit na tričku z nich hipíky nedělá.Tohle je jedna z hlavních věcí, kterou bych chtěla, nebo spíš občas potřebovala změnit.Může za to komerce.. Potkávám bohužel hrozně moc "peace-maniaků" a pořádně mě to štve.
A na škole, kolik jich máme, uh!něco pro mě :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama